Nasza oferta

W ofercie naszej firmy znajdują się przede wszystkim obrączki wykonane z białego i żółtego złota oraz ze srebra, nie ograniczamy się jednak do najpopularniejszych kamieni szlachetnych polecając również mniej konwencjonalne rozwiązania takie, jak choćby obrączki tytanowe.

Bez względu zresztą na to, z jakiego materiału są one wykonane, chętnie pomagamy w ich personalizacji sprawiając, że nawet najbardziej klasyczny wzór zyskuje nowy, indywidualny wymiar.

z4Grawerujemy datę ślubu, imiona lub inicjały małżonków, a nawet cytaty, zawsze jesteśmy też otwarci na propozycje kupujących. Jeśli chcecie, aby Wasze obrączki były wyjątkowe, a nie macie pomysłu na to, co można na nich wygrawerować, nie przejmujcie się – nasi pracownicy przedstawią Wam przynajmniej kilka ciekawych propozycji.

Atutem naszej oferty jest również to, że problemem nie jest znalezienie w bogatym asortymencie obrączki idealnie odpowiadającej możliwościom finansowym klienta. Jeśli więc nie stać Was na żółte złoto, nie przejmujcie się! W naszej kolekcji można zachwycić się szerokim wyborem obrączek wykonanych ze srebra – równie pięknych, a jednocześnie znacznie tańszych niż obrączki wykonane ze złota.